GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Kryddburkar 6856624

nr 685 6624

Kryddburkar

10 st, Import, Greta

Kondition: slitage, skador

Utrop:

400 kr

måndag 7 mars 2011
kl 17:13:02